MakSiShop – благодійний магазин Максима Лапіна

Людське життя сповнене сюрпризів і несподіванок. Щодня кожен із нас стикається з певними випробуваннями долі. Опинившись у складній ситуації, намагаємося знайти з неї вихід. Хтось впадає в депресію і чекає на жалість і співчуття від оточуючих, а хтось приймає виклик долі з високо піднятою головою.

Я належу до другої категорії людей і зробив перший крок до вирішення проблеми – створив благодійний проект MakSiShop. З його допомогою багато хто з вас має можливість вирішити проблему, з якою не впораєтеся самостійно:

 • придбати засоби реабілітації, якими не спроможні вас забезпечити органи соціального захисту;
 • сплатити операцію, протезування;
 • зібрати кошти на купівлю житла, яким не хоче забезпечувати влада всіх рівнів, шукаючи будь-які причини та «законні» підстави для відмови та ін.

Як створити проект

Щоб подати заявку на участь у проекті, достатньо заповнити форму.

  Як надати допомогу

  Кожен з вас може надати допомогу нужденним. Для цього достатньо оформити замовлення в нашому Інтернет-магазині та вказати артикул проекту, на рахунок якого буде перераховано кошти.

  На сьогодні в інтернет-магазині MakSiShop Ви маєте можливість придбати одяг, взуття, товари для дітей, сувеніри, товари особистої гігієни, господарське приладдя, приправи, спеції, каву та ін.

  Частина прибутку буде спрямована на вирішення тієї чи іншої проблеми конкретної людини, а частина – на розвиток благодійного проекту. Формула розрахунку дуже проста:


  Благодійний фонд = (Роздрібна вартість товару – Оптова вартість товару) – 20%.

  *20% з кожного замовлення буде направлено на розвиток проекту, рекламу та інші необхідні для функціонування заходи.

  Умови участі у проекті

  1. Кожен із учасників має право одночасно створювати 1 (один) проект.
  2. Зобов’язуються брати участь у “розкрутці” проекту: робити репости у соціальних мережах, всіяко попуризувати діяльність проекту.
  3. Організатор благодійного проекту зобов’язується оперативно опрацьовувати всі замовлення та їх виконання (за умови наявності необхідного товару на складах постачальників).
  4. Вести облік надходження коштів та розподіл між проектами. Розподіл коштів відбувається на основі бажання покупців, які у своєму замовленні вкажуть артикул проекту, на рахунок якого будуть зараховані гроші.

  Давайте робити добрі справи разом!

  Заповни форму

   Ознайомитись з існуючими благодійними проектами можна тут